گربه پرشین یک گربه با جثه متوسط

گربه پرشین معمولاً یک گربه با جثه متوسط است، اگرچه گربه پرشین بزرگ و استخوان‌های زیادی دارد.

با توده های خزش، او می تواند بزرگتر از آنچه هست ظاهر شود.

پرشین نژادی با ظاهر افراطی است.

بدن کوتاه، اما ضخیم با پاهای ضخیم و گردن کوتاه و کلفت است. دم کوتاه و گوش ها کوچک است.

سر گرد با چشمان درشت و گرد است.

هنگامی که در نیمرخ مشاهده می شود، چه چیزی طلا را جذب میکند صورت او صاف است و بینی تغییر جهت می دهد به طوری که چیزی که دیده می شود بیشتر گوشت رنگی روی بینی او است.

کت روی پرشین ضخیم، پر و بلند است.

خوب است، اما باید براق و براق باشد.

شخصیت:
پرشین گربه ای آرام است که فعالیت هایی شبیه به بچه گربه از خود نشان می دهد. وقتی ناگهان منفجر می شود زیر نور خورشید می خوابد، در اتاق می دود و دور می چرخد.

گربه

پارسی در کنار شما دراز می کشد، آموزش دوخت حوله تن پوش بدون الگو در رختخواب شما می خوابد و زمانی که حال و حوصله دارد روی بغل شما می نشیند. او به تغییرات روتین اهمیتی نمی دهد و به طور کلی با هر کسی و همه دوستانه است.

زندگی با:
ایرانی باید تغذیه اش را کنترل کند تا در شرایط خوبی بماند.

از آنجایی که این نژاد به درجه بالایی از تمرینات پرانرژی معروف نیست، باید به عکس لباس مجلسی تغذیه و ورزش منظم او توجه شود.

این بدان معناست که ایرانی باید ورزش کند تا در شرایط عالی بماند. در حالی که ایرانی‌ها دوست دارند با والدین خود بازی کنند و با اسباب‌بازی‌های تعاملی بازی می‌کنند، توپ‌ها را تعقیب می‌کنند و به موش‌های گربه‌سانی حمله می‌کنند، ممکن است مجبور باشید برای ورزش روزانه آنها را دنبال کنید.

مانتو ایرانی نیاز به توجه روزانه دارد. برای جلوگیری از گره خوردن کت باید او را مسواک زد و شانه کرد. علاوه بر این، صورت صاف باید به طور منظم و با احتیاط تمیز شود زیرا لکه های اشک روی صورت رسوب می کند.

 • منابع:
  1. Persian Cat Information and Personality Traits
 • تبلیغات: 
  1. ساخت برف با استفاده از برنج
  2. نام زیتون در کتاب مقدس عبری
  3. برگ خشک نعنا معطر و عالی
  4. اثرات صوتی در انواع دستمال کاغذی